Bazén bez zazimovania – HydroEco Pool

Čo je to HydroEco pool?

HydroEco – bazén bez zazimovania je systém pre bazény, ktorý neyžaduje vypúšťať bazénovú vodu na zimu.

Ako funguje bazén bez zazimovania?

Počas zimy zostáva bazén napustený. Pri bazéne je nainštalované zariadenie, ktoré kontroluje teplotu vody a vďaka riadenej cirkulácii vody v bazéne zaisťuje, že voda nezamrzne. Pred inštaláciou HydroEco musí byť voda upravená na požadované parametre a počas zimy je potrebné strážiť jej kvalitu.

Čo ak voda na povrchu zamrzne?

Na hladine bazéna sa môže vytvoriť ľadová vrstva – toto platí LEN pri keramických bazénoch, ktoré sú konštruované tak, aby ľad svojim tlakom neohrozil steny bazéna. Bazén je kónický a vznikajúci vztlak vytláča „ľadovú krustu“ hore.

hydroeco bazén bez zazimovania

Výhody bazéna s celoročnou údržbou vody

  • Ušetríte za vodu
  • Ušetríte za zazimovacie a zajarňovacie práce
  • Prispievate k udržateľnosti životného prostredia

Aký to má vplyv na kvalitu vody?

V prípade správnej a pravidelnej starostlivosti, vydrží voda v bazéne x-rokov bez výmeny a v dobrej kondícii. Neznehodnotí sa ani po rokoch.

Voda v bazéne sa prirodzene obnovuje dažďovými zrážkami. Celkový objem vody v bazéne napr. o ploche 4 x 8 m sa vymení za 1,5 – 2 roky, podľa úhrnu zrážok.

Ako vznikol nápad „Bazén bez zazimovania“?

Prečítajte si rozhovor s majiteľom firmy Compass Europe, ktorý z presvedčenia prestal svoj bazén (na uvedených fotkách) vypúšťať už pred piatimi rokmi – Chcem ľuďom ukázať, že aj domáci bazén sa dá prevádzkovať ekologicky.

hydroeco bazén bez zazimovania

 

Nezáväzná ponuka

Čo je to nezáväzná ponuka? Vy nám napíšete, aký bazén chcete, prípadne, aké by mal mať vybavenie (samočistenie, na slanú vodu, protiprúd, prekrytie...). My Vám pripravíme ponuku a Vy budete o krok bližšie k vlastnému bazénu.

Chcem nezáväznú ponuku

Dovolenka doma vo vlastnom bazéne

Pomôžeme vám s výberom bazéna a technológie. Napíšte, zavolajte, dohodnite si s nami stretnutie: +421 902 800 900, info@pool-home.sk

Zvládneme to online

Navštívte nás

Bazény sú v showroomu v Bratislave a my sme v centrále našej firmy v Senci alebo u našich zákazníkov. Stretnutie v showroome si prosím s nami vopred dohodnite. Jedine tak sa neminieme.

Rezervujte si termín