4 pádne argumenty, prečo inštalovať bazén na jeseň

Leto býva každý rok teplejšie a teplejšie. A kto má dnes na záhrade zapustený bazén, môže sa radovať, že sa ho horúčavy netýkajú. Patríte medzi tých, ktorí bazén ešte nemajú, ale sú už rozhodnutí si ho na budúcu sezónu postaviť? Potom je najlepšie neotáľať s rozhodnutím a vybrať si bazén (napríklad podľa nášho článku – 5 vecí, ktoré musíme vedieť, kým si kúpime bazén) a pustiť sa do práce. Pretože montáž bazéna na jeseň sa oplatí hneď z niekoľkých dôvodov.

Výhody jesennej inštalácie bazéna:

1. Nižšia cena

Posezónne výpredaje sa týkajú aj bazénov do zeme. Využite teda zvýhodnené ponuky predajcov bazénov. Dajte si však pozor, jeseň je obdobie, kedy majú všetci bazénári naozaj veľa práce, a tak je treba reagovať s dostatočným predstihom a bazén objednať najneskôr koncom leta, aby ste mali do zimy bazén “doma“.

2. Na jar v novom bazéne

Montáž zapusteného bazéna je stavebný proces, a tak je nutné po jeho skončení upraviť okolie bazéna. Jeseň je ideálny čas na úpravy záhrady, výsev trávnika, či stavbu terasy. Keď toto všetko stihnete na jeseň, môžete sa na jar kúpať vo vlastnom bazéne.

3. Rozloženie nákladov

Ďalšia finančná úspora prichádza rozložením nákladov na dve časti. Na jeseň zaplatíte za inštaláciu a osadenie bazéna a na jar potom sprevádzkovanie bazénovej technológie a príslušenstva. A to už sa oplatí 🙂

4. Na poslednú chvíľu? Montáž bazéna na jeseň

Inštalácia bazéna Compass je vďaka keramickej technológii jednoduchá a rýchla a neohrozia ju ani náhle mrazy. Pri osadzovaní zapusteného bazéna nie je nutná betónová základová doska, a tak prípadný nečakaný mráz, nezastaví už naplánovanú stavbu. A ak je pripravený stavebný otvor pre bazén, samotná montáž bazéna je za dva dni hotová. Stačí, aby bolo aspoň 15°C.

montáž bazéna na jeseň

Nezáväzná ponuka

Čo je to nezáväzná ponuka? Vy nám napíšete, aký bazén chcete, prípadne, aké by mal mať vybavenie (samočistenie, slanú vodu, protiprúd, prekrytie...). My Vám pripravíme ponuku a Vy budete o krok bližšie k vlastnému bazénu.

Chcem nezáväznú ponuku