YACHT POOL – jediný bazén s dizajnovými cenami

Výnimočný bazén, ktorý pripomína jachtu, vyzerá luxusne a pritom je veľmi praktický. YACHT POOL 2v1 = bazén + vírivka sa pýši dvomi dizajnovým cenami – RED DOT a IF product design.

Keramický bazén YACHT POOL od spoločnosti Compass Europe v sebe spája praktické využitie pre klasické kúpanie aj pre relax vo vírivke. A nie je to obyčajná vírivka. Vyzerá ako predok luxusnej jachty. Stačí zapnúť masážne trysky a máte dojem, že sa plavíte na jachte. Paluba okolo vírivky je štýlovo vyložená imitáciou teakového dreva a nechýba ani zábradlie z nerezovej ocele.

Prečo práve YACHT POOL?

Myšlienka vytvoriť bazén, ktorý by vzbudzoval silné emócie hneď na prvý pohľad, sa zrodila v hlavách majiteľov spoločnosti Compass Europe, keď premýšľali, ako prísť na trh opäť s niečím, čo neponúka nikto iný.

Po samočistiacom systéme Vantage, praktickom pomocníkovi každého majiteľa bazéna, prišli na radu emócie, dizajn a tzv. „wow-efekt“. Tak vznikol produkt vzbudzujúci túžbu a uspokojujúci všetky zmysly – YACHT POOL, bazén s integrovanou vírivou vaňou, inšpirovaný plavbou na mori, slobodou a mottom Carpe diem (z latinčiny, znamená Užívaj života)

Dobrý nápad + akčná realizácia = úspech zaručený

Cesta od idei k realizácii bola relatívne krátka. Od návrhu cez výrobu prototypu, testovanie, dolaďovanie výrobných detailov a technologických riešení, až po účasť na väčšine významných európskych bazénových výstavách, ubehli necelé 2 roky.

Ceny pre luxusný bazén

Za tak výnimočný produkt prevzal Compass Europe spolu s autorom vizuálnej podoby bazéna Jurajom Majerníkom dve dizajnové ocenenia RED DOT a IF PRODUCT DESIGN.

keramicky bazen yacht pool
Keramicky bazén YACHT POOL

Nezáväzná ponuka

Čo je to nezáväzná ponuka? Vy nám napíšete, aký bazén chcete, prípadne, aké by mal mať vybavenie (samočistenie, na slanú vodu, protiprúd, prekrytie...). My Vám pripravíme ponuku a Vy budete o krok bližšie k vlastnému bazénu.

Chcem nezáväznú ponuku

Dovolenka doma vo vlastnom bazéne

Pomôžeme vám s výberom bazéna a technológie. Napíšte, zavolajte, dohodnite si s nami stretnutie: +421 902 800 900, info@pool-home.sk

Zvládneme to online

Navštívte nás

Bazény sú v showroomu v Bratislave a my sme v centrále našej firmy v Senci alebo u našich zákazníkov. Stretnutie v showroome si prosím s nami vopred dohodnite. Jedine tak sa neminieme.

Rezervujte si termín